Massages

Zpříjemněte si den erotickou masáží od krásné ďáblice! Ať už toužíte po vzrušujícím zážitku, nebo po odpočinku plném smyslnosti, Intimas si přijdete na své.

Hledáme nové tváře do našeho týmu
Nabízíme vysoké výdělky, diskrétnost, variabilní pracovní dobu, luxusní čisté prostředí, profesionální operátorku a možnost ubytování. Požadujeme atraktivní vzhled, spolehlivost a zodpovědnost, základy AJ, pozitivní přístup a příjemné vystupování. V případě zájmu o práci nás kontaktujte na email nebo telefonní číslo. V případě, že si Vás vybereme, je možné nastoupit v podstatě ihned.

Relaxační erotická masáž

1700 Kč / 60 min

Máte za sebou těžký den? Hlavu plnou starostí? Dopřejte si naprosté uvolnění a odpočinek při relaxační erotické masáži. Krásná masérka vás zavede do světa ryzí rozkoše. Daleko od reality a problémů.

Na začátku si můžete dopřát sprchu společně s masérkou, s níž se následně přesunete do pokoje k samotné erotické masáži. Při masážích dívky z Intimas používají esenciální oleje, které snadno smyjete. Ďáblice se věnují především péči o vaše erotogenní zóny. Neopomíjí však ani další namáhané části těla jako krk, záda, paže nebo nohy.

Book now