Massages

Zpříjemněte si den erotickou masáží od krásné ďáblice! Ať už toužíte po vzrušujícím zážitku, nebo po odpočinku plném smyslnosti, Intimas si přijdete na své.

Hledáme nové tváře do našeho týmu
Nabízíme vysoké výdělky, diskrétnost, variabilní pracovní dobu, luxusní čisté prostředí, profesionální operátorku a možnost ubytování. Požadujeme atraktivní vzhled, spolehlivost a zodpovědnost, základy AJ, pozitivní přístup a příjemné vystupování. V případě zájmu o práci nás kontaktujte na email nebo telefonní číslo. V případě, že si Vás vybereme, je možné nastoupit v podstatě ihned.

Sexy girls show

800 Kč

Rozmanité hrátky a mazlení dvou kočiček. Laskání dvou masérek, jejich něžné doteky a jemné vzdechy za vaší přítomnosti – to vše na vás čeká při naší sexy girls show. Dívky se mohou vzájemně masírovat a vy se můžete zapojit nejen jako divák, ale také se k nim přidat. Vzrušení zaručeno už jen při pohledu na jejich krásná nahá těla. Masérky vám mohou společně namasírovat tělo a vzájemné tření jejich hebkých tělíček vás dovede přesně tam, kam chcete.

Sexy girls show je nevšední erotický zážitek. Probudíte v sobě touhu a vzrušení. Máte rádi žhavé hrátky ve třech? Líbí se vám mazlení dvou dívek?

Can be ordered with massage