Masáže

Zpříjemněte si den erotickou masáží od krásné ďáblice! Ať už toužíte po vzrušujícím zážitku, nebo po odpočinku plném smyslnosti, Intimas si přijdete na své.

image

Tantra masáž je unikátní, celistvý a propracovaný rituál vycházející z Tantrické filozofie a principů, odehrávající se v plné pozornosti dávajícího, spojující faktory smyslnosti, něžné péče, objevování vlastní sexuality a hlubokou znalostí práce s energiemi, tantrických technik a prvky klasické masáže, kde v rovině přijímající / dávající, dávající pracuje s mnoha liniemi a rovinami lidské bytosti, což má za následek hluboké poznání a citlivost svého těla, respektu a otevřenosti v komunikaci s partnerem či partnerkou, zlepšuje vztah s sobě samému, zbavuje napětí a stresu, omlazuje ducha, navozuje pocit vnitřní síly a vitality, podporuje důvěru a vzájemnou přitažlivost s partnerem.

Z fyziologické stránky pomáhá při poruchách erekce a prostaty, bolestivém sexuálním styku, potížemi s otěhotněním, vaginitidě, podporuje krevní oběh a uvádí tělo do harmonie.

Indická masáž celého těla, včetně intimních partií, horkým olejem, teplými ručníky, kožešinovými rukavicemi u Vás navodí pocit příjemného neustupujícího vzrušení. Masérka používá tradiční postupy k uvolnění nejen Vašeho těla, ale i mysli. Tato masáž Vám poskytne dokonalou relaxaci, odbourání stresu a napětí a dostane Vaše tělo a mysl do harmonie.

Vychutnejte si vlny vzrušení a relaxace pod rukama zkušené masérky.Tantra je naplněna smyslností, probouzející vnitřní energii a sexuální sílu.Je to cesta užívání si vzrušení, rozkoše, péče a něhy.Smyslná masáž teplým olejem vzbuzuje vzrušení, které je rozváděno jemnými tahy do celého těla.Techniky masáže se liší, ale princip je stejný: masírující je více aktivní, masírovaný je více pasivní. Ten, kdo přichází na masáž má možnost soustředit se jen na sebe.V diskrétním prostředí naleznete nové prožitky.

Rezervovat hned