Masáže

Zpříjemněte si den erotickou masáží od krásné ďáblice! Ať už toužíte po vzrušujícím zážitku, nebo po odpočinku plném smyslnosti, Intimas si přijdete na své.

Tantra masáž je unikátní, celistvý a propracovaný rituál vycházející z Tantrické filozofie a principů, odehrávající se v plné pozornosti dávajícího, spojující faktory smyslnosti, něžné péče, objevování vlastní sexuality a hlubokou znalostí práce s energiemi, tantrických technik a prvky klasické masáže, kde v rovině přijímající / dávající, dávající pracuje s mnoha liniemi a rovinami lidské bytosti, což má za následek hluboké poznání a citlivost svého těla, respektu a otevřenosti v komunikaci s partnerem či partnerkou, zlepšuje vztah s sobě samému, zbavuje napětí a stresu, omlazuje ducha, navozuje pocit vnitřní síly a vitality, podporuje důvěru a vzájemnou přitažlivost s partnerem.

Z fyziologické stránky pomáhá při poruchách erekce a prostaty, bolestivém sexuálním styku, potížemi s otěhotněním, vaginitidě, podporuje krevní oběh a uvádí tělo do harmonie.

Indická masáž celého těla, včetně intimních partií, horkým olejem, teplými ručníky, kožešinovými rukavicemi u Vás navodí pocit příjemného neustupujícího vzrušení. Masérka používá tradiční postupy k uvolnění nejen Vašeho těla, ale i mysli. Tato masáž Vám poskytne dokonalou relaxaci, odbourání stresu a napětí a dostane Vaše tělo a mysl do harmonie.

Vychutnejte si vlny vzrušení a relaxace pod rukama zkušené masérky.Tantra je naplněna smyslností, probouzející vnitřní energii a sexuální sílu.Je to cesta užívání si vzrušení, rozkoše, péče a něhy.Smyslná masáž teplým olejem vzbuzuje vzrušení, které je rozváděno jemnými tahy do celého těla.Techniky masáže se liší, ale princip je stejný: masírující je více aktivní, masírovaný je více pasivní. Ten, kdo přichází na masáž má možnost soustředit se jen na sebe.V diskrétním prostředí naleznete nové prožitky.

Rezervovat hned