Masérky

Záleží nám na Vašem 100% požitku. Proto u nás masírují pouze krásné dívky, se kterými rádi strávíte čas. Jejich fotografie odpovídají reálnému vzhledu, mluví světovými jazyky a erotické masáže ovládají na výbornou. Nebojte se své masérky střídat a vychutnejte si pokaždé trochu jinou masáž díky unikátnímu stylu každé z nich.

Hledáme nové tváře do našeho týmu
Nabízíme vysoké výdělky, diskrétnost, variabilní pracovní dobu, luxusní čisté prostředí, profesionální operátorku a možnost ubytování. Požadujeme atraktivní vzhled, spolehlivost a zodpovědnost, základy AJ, pozitivní přístup a příjemné vystupování. V případě zájmu o práci nás kontaktujte na email nebo telefonní číslo. V případě, že si Vás vybereme, je možné nastoupit v podstatě ihned.

Sandra

Krásná brunetka Sandra se na Vás těší v luxusním masážním salonu Intimas. Nechte se rozmazlovat a hýčkat jejímž šikovnýma ručkama a pevnýma prsama velikosti č.4! Pohledná milá mladá masérka používá teploučký olej, nevynechá jediné místečko na Vašem těle. Přijďte se pomazlit a zrelaxovat, můžete využít i společnou sprchu. Hebká kočička plnějších tvarů se o Vás s radostí postará. Diskrétnost je salozřejmostí!

Výška: 168 cm
Váha: 58 kg
Poprsí: 4
Věk: 19
Národnost: česká
Jazyky: CZ, EN
Chci hned masáž od Sandry

Nabízím tyto masáže

Doplňkové služby

Termíny kdy masíruji

Hledáme masérky

Do našeho masážního salónu Intimas hledáme nové tváře. Nabízíme flexibilní pracovní dobu a vysoké výdělky v luxusním prostředí s nadstandartním zázemím. Pro více informací nás kontaktujte telefonicky nebo mailem.