Masérky

Záleží nám na Vašem 100% požitku. Proto u nás masírují pouze krásné dívky, se kterými rádi strávíte čas. Jejich fotografie odpovídají reálnému vzhledu, mluví světovými jazyky a erotické masáže ovládají na výbornou. Nebojte se své masérky střídat a vychutnejte si pokaždé trochu jinou masáž díky unikátnímu stylu každé z nich.

image

Tereza
Tereza Tereza Tereza Tereza Tereza

Tereza cz

Naše andělská blondýnka Tereza a její jemné doteky Vás uvedou do nejvyšší rozkoše. Při masáži zapojuje celé své tělo, včetně krásných přírodních prsou velikosti 3, což způsobí nezapomenutelné vyvrcholení. S touto masérkou se ocitnete v jiném prostředí své nejtajnější fantazie. Přijďte i Vy vyzkoušet naší Terezu. Profesionální přístup a luxusní prostředí v masážním salónu na Praze 10. Zkušené masérky, různé druhy masáží, vstup výtahem až do salónu. Budeme se na Vás těšit!

Výška: 174 cm
Váha: 56 kg
Poprsí: 3
Věk: 26
Národnost: česká
Jazyky: CZ, ENG

Nabízím tyto masáže

Doplňkové služby

Termíny kdy masíruji

image

Hledáme masérky

Do našeho masážního salónu Intimas hledáme nové tváře. Nabízíme flexibilní pracovní dobu a vysoké výdělky v luxusním prostředí s nadstandartním zázemím. Pro více informací nás kontaktujte telefonicky nebo mailem.