Masérky

Záleží nám na Vašem 100% požitku. Proto u nás masírují pouze krásné dívky, se kterými rádi strávíte čas. Jejich fotografie odpovídají reálnému vzhledu, mluví světovými jazyky a erotické masáže ovládají na výbornou. Nebojte se své masérky střídat a vychutnejte si pokaždé trochu jinou masáž díky unikátnímu stylu každé z nich.

image

Didi
Didi Didi Didi Didi Didi

Didi cz

Mladá a miloučká masérka Didi Vám nabízí erotickou masáž, při které zapojuje zadeček i svá krásná prsa velikosti 3 (silikon). Pod jejíma šikovnýma ručkama zažijete úžasné a uvolňující chvíle relaxu. Usměvavá brunetka se na Vás těší v salónu Intimas. Profesionální přístup a luxusní prostředí v masážním salónu na Praze 10. Otevírací doba ve všední dny od 10 do 22 hodin, o víkendech od 12 do 21 hodin. Zkušené masérky, různé druhy masáží, vstup výtahem až do salónu. Budeme se na Vás těšit!

Výška: 170 cm
Váha: 50 kg
Poprsí: 3
Věk: 20
Národnost: česká
Jazyky: CZ, ENG
Chci hned masáž od Didi

Nabízím tyto masáže

Doplňkové služby

Termíny kdy masíruji

image

Hledáme masérky

Do našeho masážního salónu Intimas hledáme nové tváře. Nabízíme flexibilní pracovní dobu a vysoké výdělky v luxusním prostředí s nadstandartním zázemím. Pro více informací nás kontaktujte telefonicky nebo mailem.